logo F1live.cz

Sainz rokoval s Red Bullem

14. dubna 2024, 14:46

Reportér Lawrence Barretto se ve svém nejnovějším článku věnoval dění na přestupovém trhu. Vybíráme několik nejzajímavějších částí. „Více zdrojů tvrdí, že když Red Bull povolal Daniela Ricciarda zpět do rodiny Red Bullu, bylo to s úmyslem vyhodnotit jeho výkony a potenciálně vyměnit Sergia Péreze… I když Ricciardova hvězda v Red Bullu ztratila část svého lesku, zatím nevylučují jeho návrat do hlavního týmu… Júki Cunoda zatím není na užším seznamu potenciálních kandidátů na druhou sedačku v Red Bullu… Více zdrojů tvrdí, že Red Bull mluvil se zástupci Carlose Sainze o návratu do rodiny Red Bullu.“

Další rychlé zprávy

včera 15:52

Jak by to vypadalo, kdyby se v Monaku jezdilo v protisměru? Vyzkoušel to Charles Leclerc.

včera 15:13

Jak si Nico Hülkenberg loni poradil s Loganem Sargeantem. Tento jeho počin byl později zvolen za předjížděcí manévr měsíce. Dokazuje, že v Monaku se dá předjíždět, ale potřebujete pořádnou dávku odvahy, agresivity a také spolupráci ze strany druhého pilota.

včera 15:09

Novinář Joe Saward ve svém sloupku: “Ptáčci cvrlikají, že Hülkenberga nahradí v Haasu Ocon a druhá sedačka připadne Bearmanovi, i když se ještě nic neoznámilo. Ocon je však i na seznamu Audi. Říká se, že pokud Ocon ani Sainz nepodepíší s Audi, toto místo připadne Pierrovi Gaslymu.”

včera 14:30

Pokouší se bývalý šéf Ferrari Mattia Binotto o návrat do F1? Švýcarsko-italský inženýr se objevil v Imole. Zatímco italský deník Gazzetta dello Sport hovoří o jeho jednání s Aston Martinem, samotný Binotto byl takto viděn v pohostinském zařízení Red Bullu i v přítomnosti svého bývalého podřízeného Laurenta Mekiese.

včera 14:27

Esteban Ocon na filmovém festivalu v Cannes.

včera 11:31

Dánský závodník Frederik Vesti byl ještě nedávno kandidátem na místo ve Williamsu. Nedokázal se však prosadit a dnes jezdí ve sportovních automobilech, ale ani zdaleka ne na té nejvyšší úrovni. Evropská série Le Mans a evropský vytrvalostní pohár skutečně nejsou bojištěm pro vicemistra Formule 2.

včera 11:14

Na VC Monaka v roce 2021 zastavil Valtteri Bottas u svých mechaniků a už se nepohnul. Utahovací pistole totiž obrousila matici kola a nebylo možné ho odmontovat. Valtteri musel odstoupit a mechanici se trápili se zaseknutým kolem celé hodiny. Přišli jim dokonce pomoci i kolegové z Ferrari se speciálním vybavením, ale marně. Auto putovalo do továrny, kde kolo s velkou slávou odmontovali až v úterý. S dávkou ironie se dá říct, že šlo o nejdelší pit stop v dějinách.

21. května 2024, 17:58

Podle reportéra mexického Fox Sports Luise Manuela Lópeze odmítl Sergio Pérez roční kontrakt od Red Bullu. Týmu předložil protiponuku a dožaduje se dvouleté smlouvy.

21. května 2024, 12:50

Oscar Piastri: „Hledám v rodokmenu nějaké stopy po monackých kořenech.“

Charles Leclerc: „Můžu si tě adoptovat, pokud chceš.“

Oscar Piastri: „Říkejte mi Oscar Jack Piastri-Leclerc. Chci se ve čtvrtek setkat s mým novým bratrem Leem (psem Charlese Leclerca, pozn. red.), pokud může přijít do McLarenu.“

Nicole Piastri (máma Oscara): „Charlesi, mám nějaké otázky.“

21. května 2024, 12:42

Takový zvláštní příspěvek zveřejnil tým McLaren. Pravděpodobně chystá do Monaka speciální lakování a podle tohoto tajemného videa dojde k úplné změně barevné schémy.

21. května 2024, 12:34

Během VC Emilia Romagna nám trochu unikl tento pěkný předjížděcí manévr Estebana Ocona na Valtteriho Bottase z vnější strany v zatáčce Piratella.

21. května 2024, 12:30

Švýcarský deník Blick uvádí, že Pierre Gasly, Esteban Ocon, Júki Cunoda a Felipe Drugovich jsou „plán B“ automobilky Audi v případě, že se Němci nedohodnou s Carlosem Sainzem.

Další rychlé zprávy